Internetový obchod

Internetový obchod

Pojďte se přesvědčit.

Zásady integrovaného (biologicky organického) vinařství nejsou pro nás sebeuspokojením. Tam, kde v souladu s přírodou můžeme respektovat charakteristický terroir jsme nekompromisními zastánci tohoto přístupu. Tam, kde se v naší snaze o nejvyšší kvalitu vína můžeme opřít o nejnovější poznatky enologie, moderního vinařství a sklepní techniky, tam je naše cesta.

Sklepní hospodářství je charakterizováno nerezovou technologií a analytickou kontrolou celé výroby vína od rmutů, moštů až k lahvovanému vínu. Aplikované postupy a technologie vedou k nízkému obsahu síry, lahvovému vyzrání vína v klasických sklepích a jejich uvedení na trh v kategorii zatříděných vín.


Naše nároky na kvalitu jsou velmi vysoké - s vlastními hrozny z významných viničních tratí, s ručním sběrem, redukovaným množstvím hroznů na keři, nízkým hektarovým výnosem a vysokou dosaženou cukernatostí moštů splňují naše vína kritéria nejlepších světových vín (Groẞes Gewächs, Smaragd, Grand Cru).

Vámi objednané vína pro Vás osobně ve vinařství K96 Winery na adrese Konice 96, Znojmo

  • do 10 dnů připravíme
  • k vyzvednutí na místě.

Důležité:

prosím uveďte při vaší objednávce vaše telefoní číslo. Zavoláme vám okamžitě, jakmile vína budou pro vás připravena k vyzvednutí.

(Ve většině případů bude vaše objednávka připravena v podstatně kratší době. Telefonicky se s vámi dohodneme na přesném datu a času vyzvednutí.)

Sauvignon:

GOLD - AWC Vienna 2023
zlatá medaile - Národní soutěž vín - Znojemská vína 2023
 3-STARS - TOP 77 vína v České republice 2023

Tramin:

GOLD - AWC Vienna 2023

Chardonnay:

SILVER - AWC Vienna 2023

Pinot Gris:

SILVER - AWC Vienna 2023

Riesling:

SILVER - AWC Vienna 2023

Halber Satz:

SEAL OF APPROVAL - AWC Vienna 2023

Gullwing:

SEAL OF APPROVAL- AWC Vienna 2023